پیام تسلیت مسئولان و شخصیت های کهگیلویه وبویراحمد درپی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

پایگاه خبری تحلیلی فصل امید (FaslOmid.com) :

برخی از چهره‌های مطرح کشوری و استانی پس از در گذشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی با ارسال متن و پیام‌های جداگانه واکنش نشان دادند.

پیام تسلیت آیت الله ملک حسینی در پی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی

393c362a1c976c411بسم الله الرحمن الرحیم
ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین رهبر کبیر انقلاب، امام راحل (ره) و همراه هماره مقام معظم رهبری موجب تألم و تأثر گردید.
شخصیتی که از اولین پیوستگان به تفکر سیاسی و اجتماعی امام راحل و خود در زمره اندیشمندان تفکر انقلاب اسلامی بود. درک صحیح از نیاز زمان و جهاد و مبارزه و تحمل زندان و تبعید قبل از انقلاب و پذیرش مسئولیت‌های خطیر در عرصه‌های مختلف پس از پیروزی انقلاب، چه در دوران سخت آغاز پیروزی و تأسیس نظام جمهوری اسلامی و چه در دوران هجوم جهان استکبار در شکل جنگ صهیونیستی علیه ایران اسلامی، و چه در دوران سازندگی و چه در مأموریت‌های محوله از جانب رهبر عظیم الشأن، از او چهره‌ای خدوم ساخته بود و پیوسته با عزم و جدیت و نشاط در خدمت به اسلام و مسلمین بود.
این ضایعه مولمه را به مقام معظم رهبری و مردم عزیز میهن اسلامی و دوستان و خانواده آن جهادگر رحیل تسلیت می‌گویم و برای وی رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر از خداوند متعال مسئلت دارم.
سید شرف الدین ملک حسینی

—————————————————————————————————————————–

پیام تسلیت غلام محمد زارعی؛ نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس

نماینده بویراحمد و دنا طی پیامی درگذشت حضرت ایت الله هاشمی رفسنجانی رو تسلیت گفت.
index
بسم الله الرحمن الرحیم
إنا لله وإنا إليه راجعون
ارتحال مجاهد نستوه و مبارز دیرین انقلاب حضرت ایت الله هاشمی رفسنجانی که عمری در همراهی با امام (ره) و رهبری انقلاب اسلامی، در تاریخ معاصر ایران خدمات وی در ایام شکل گیری و پیروزی انقلاب، دوران پرافتخار دفاع مقدس و سازندگی ایران اسلامی دارای جایگاه ویژه ای بوده است، موجی از اندوه در میان ملت ایران ایجاد کرده است که حاکی از جایگاه رفیع ان مرد لحظه های سخت در قلوب ملت ایران است.
اینجانب این ضایعه دردناک را به محضر رهبر معظم انقلاب حضرت ایت الله العظمی خامنه ای، جامعه روحانیت مبارز، خانواده گرامی ان عالم جلیل القدر و همه مردم استان صمیمانه تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال علو درجات را برای ان مرحوم مسئلت دارم.
غلام محمد زارعی
نماینده مردم شریف بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد
۱۹ ابان ۱۳۹۵

————————————————————————————————————————————-

پیام تسلیت مهندس عدل هاشمی پور نماینده کهگیلویه بزرگ به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی:
index
« یا أَیَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّهُ ارْجِعی‏ إِلى‏ رَبِّکِ راضِیَهً مَرْضِیَّهً فَادْخُلی‏ فی‏ عِبادی وَ ادْخُلی‏ جَنَّتی‏»
ایران اسلامی در سوگ یار دیرین امام و رهبری عزادار شد. نام حضرت آیه اله هاشمی رفسنجانی با نهضت امام (ره ) عجین است و عمق نقش و جایگاه وی در تار و پود انقلاب تنیده است. ایشان در کوران تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب دست در دست و گوش بفرمان آن قائد اعظم و تابعیت کاملش از آن مراد، بهمراه خدمات فراوانش در مسئولیت های کلیدی و حساس بعد از انقلاب و همراهی و همدلی همیشگی ایشان با مقام معظم رهبری گویای وجود پر خیر و برکتش برای نظام مقدس جمهوری اسلامی است. حال مشیت الهی بر این شد که در آستانه بهمن ماه، مهمان آن پیر فرزانه شود .

اینجانب عروج ملکوتی و ارتحال جانسوز رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به محضر مقام معظم رهبری٬ ملت شریف و قدرشناس ایران و بیت مکرمش تسلیت و تعزیت عرض می نمایم و از خدای سبحان رحمت و آمرزش٬ علو درجات و هم نشینی با اولیاءالله  را برای ایشان  مسئلت دارم.
عدل هاشمی پور
نماینده مردم شریف شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی

———————————————————————————————————————————–

پیام تسلیت موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد

خادمی

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

خبر رحلت عالم وارسته، دانشمند بزرگ و مبارز نستوه حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین و صدیق امام و رهبری و مرد روزهای سخت انقلاب و نظام باعث تاسف و تالم شد و ضایعه ای اسفبار و ثلمه ای جبران ناپذیر برای کشور و نظام مقدس جمهور اسلامی محسوب می شود.

بی شک خدمات ارزنده آن مرد بزرگ و مبارز خستگی ناپذیر در قبل از انقلاب و در طول دوران مبارزه با رژیم ستمشاهی و تحمل رنجها و شکنجه ها در زندانهای ساواک و پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و در حساس ترین دورانهای حیات نظام و انقلاب بر کسی پوشیده نیست.

آن عالم فقید و مجاهد نستوه که از اعضای برجسته و موثر شورای انقلاب بوده، در دوران حیات خود علاوه بر امین امام و رهبری مسئولیتهایی همچون سرپرستی وزارت کشور، ریاست مجلس شورای اسلامی، رییس مجلس خبرگان رهبری، رییس جمهور ایران اسلامی ، رییس مجلس خبرگان رهبری و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام تنها گوشه ای از خدمات ارزنده و گنجینه گرانبهای این همسنگر رهبر معظم انقلاب است.

اینجانب به نمایندگی از مردم شریف، انقلابی و همیشه در صحنه استان کهگیلویه وبویراحمد ارتحال ملکوتی عالم ربانی حضرت آیت الله العظمی هاشمی رفسنجانی را محضر رهبر معظم انقلاب، مراجع عظام، حوزه های علمیه و ملت قدر شناس ایران اسلامی و بیت مکرم آن فقید سعید تسلیت و تعزیت عرض میکنم و صبر و اجر جزیل برای بازماندگان و علو درجات را برای ایشان در جوار حضرت حق مسالت می نمایم.
سید موسی خادمی_ استاندار کهگیلویه و بویراحمد

——————————————————————————————————————————–

پیام تسلیت محمد علی وکیلی؛ نماینده استان تهران و  عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی

%d9%88%da%a9%db%8c%d9%84%db%8c-0101011إنا لله وإنا إليه راجعون

هر چند سخت به باور می نشیند اما متاسفانه با خبر شدیم که یار امام و یاور رهبری پرده در نقاب خاک کشید. او گنجینه انقلاب و مخزن الاسرار نهضت امام بود. سنگ ها و خار های راه، هیچگاه او را زمین گیر نکرد. ملامت هم اگر می کشید، دم نمیزد؛ چرا که طریقت او گونه ای عارفانه بود. اسوه ای نستوه و اسطوره صبر بود. با پر کشیدن آن مجاهد انقلابی، ثلمه ای سخت به اسلام و نظام اسلامی وارد می شود که جبران کردنی نیست. باری؛ از خداوند متعال برای روح بزرگ این مرد تاریخ ساز، طلب آمرزش دارم. و این مصیبت را به همه بازماندگان آن مرحوم و دلبستگان انقلاب تسلیت عرض می کنم.

محمد علی وکیلی

—————————————————————————————————————————–

پیام برخی شخصیتها

شخصیت های سیاسی و فرهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد در پیام های جداگانه ای رحلت جانسوز آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری را تسلیت گفتند.

غلام حسین رهبر نیا -فعال سیاسی و مدرس دانشگاه

%d8%ba%d9%84%d8%a7%d9%85-%d9%85%d8%ad%d8%b3%db%8c%d9%86-%d8%b1%d9%87%d8%a8%d8%b1%d9%86%db%8c%d8%a7-300x239

بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

ایران اسلامی یکی از شخصیت های مهم و ستون نقلابی اش را از دست داد .

خبرارتحال مجاهد نستوه ، ابر مرد روز های سخت و مصلحت ،یار دیرین امام راحل (ره)  و مقام معظم رهبری ” حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی”   همه مردم ایران اسلامی را در غم وانده  فرو برد.
اینجانب ارتحال ملکوتی  این عالم ربانی را به محضر رهبر معظم انقلاب، جامعه روحانیت، خانواده گرامی آن عالم جلیل القدر و همه مردم استان کهگیلویه و بویر احمد تسلیت می گویم.
از خداوند منان برای آن مرحوم صبر و اجر جزیل برای بازماندگان و علو درجات را برای آن مرحوم مسئلت دارم.

غلامحسین رهبر نیا فعال سیاسی و مدرس دانشگاه

————————————————————————————————————————-

نادر موسوی قوام آباد عضو پارلمانی اتاق اصناف ایران ورئیس اتاق اصناف مر کز استان

index

 

بسمه تعالی

انا لله و انا الیه راجعون

رحلت مجاهد نستوه، عالم جلیل القدر، مبارز انقلابی، مدافع حقوق مردم و صدای ملت، مرید و همراه بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)، یار و یاور مقام معظم رهبری مدظله العالی که در انقلاب اسلامی نقش آفرین و با ایفای مسئولیت‌های حساس در سایه تدبیر و عقلانیت انقلاب اسلامی قوام بخش نظام و مورد اتکای مردم بود ، همه ملت شریف ایران اسلامی را در غم واندوه فرو برد.

اینجانب به نوبه خود و به نیابت از بازاریان و اتحادیه های صنفی ارتحال ملکوتی عالم ربانی حضرت آیت الله العظمی هاشمی رفسنجانی را  خدمت مردم شریف ایران، مقام معظم رهبری، مراجع عظام، حوزه های علمیه ،همه مسئولان و مدیران نظام و بیت ارجمند آن عالم خدوم تسلیت عرض می‌نمایم.

نادر موسوی قوام آباد

———————————————————————————————————————–

index

 

حجت الاسلام محمد موحد نماینده پنج دوره مجلس شورای اسلامی هم در پیامی گفت: ارتحال یار دیرین امام راحل و مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی قلب همه دوست داران نظام و انقلاب را لبریز از غم و اندوه کرد.

وی ادامه داد: ایشان در همه دوران مبارزه ثابت قدم بودن خود را در راه پیروزی، استقرار، سازندگی و اعتلای نظام شکوهمند اسلامی ایران به اثبات رساند.

——————————————————————————————-

رئیس دانشگاه آزاد کهگیلویه و بویراحمد هم در پیام خود آورده است: میراث معرفتی خدمات ارزشمند آن مجتهد عالی مقام و فرهیخته، به اسلام و انقلاب به‌خصوص مجاهدت‌های ایشان در تحقق آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) اثر ماندگاری در تاریخ مبارزات مردم ایران بوده است که به‌مثابه چراغ هدایتی در مسیر اعتلای ارزش‌های الهی جاودانه خواهد ماند.

مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران کهگیلویه و بویراحمد هم در پیامی گفت که آن فقید سفرکرده بیش از نیم‌قرن در مبارزات سیاسی و انقلابی حضور فعال داشت و بارها متحمل زندان و شکنجه شد و خطبه‌ها و تحلیل‌های روشنگرانه آن مرحوم نشان‌دهنده این بود که همواره در خط امام راحل و علاقه مند به ولایت و رهبری بود.

—————————————————————————————————————————-

index

فرماندار بویراحمد در پی رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی صادر کرد.
در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله وانا الیه راجعون
ایران اسلامی یار دیرین امام و رهبری و یکی از ستون های استوارش را از دست داد.
حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، بی تردید مجاهدی خستگی ناپذیر،چهره ای میانه رو،بی بدیل وتعادل بخش بود که هیچگاه در برابر نا ملایمات روزگار سر فرود نیاورد.
فقدان این عالم بزرگ در سپهر سیاسی ومعنویت ایران به شدت احساس خواهد شد.
ایشان کوه صبر،مرد سیاست وتدبیر، که شش دهه رد پایش در تاریخ این مرز وبوم خواهد ماند و تا آخرین نفس کوشید کشور را از گزند تند بادهای ویرانگر به ساحل امن برساند.
او هیچگاه پیمانش را با مردم برای پیشرفت وآبادانی مملکت فراموش نکرد.
ضایعه فقدان این عالم نستوه ویار دیرین امام ورهبری را به دوستدارانش تسلیت عرض می نمایم.
سیدمحمدکاظم نظری
فرماندار بویراحمد

———————————————————————————————————————-

سول جریده از فعالان سیاسی و معاون سیاسی حزب اسلامی ایران زمین

DSC_0045 بسمه تعالی

انالله وانا الیه راجعون

در گذشت مجتهد فرهیخته یار دیرین و وفادار امام و رهبری حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ضایعه‌ای بزرگ برای ملت ایران است.

شخصیتی انقلابی و یکی ازستاره‌های پرفروغ انقلاب و استوانه‌های نظام  که در تمامی دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و دوران سازندگی به عنوان امین و مورد اعتماد حضرت امام (ره) و تا لحظه حیات یار و همراه مقام معظم رهبری،بودند.

خدمات بزرگ و ماندگاری این مرد اندیشمند و عالم جلیل القدر در ذهن  ملت بزرگ ایران فراموش نشدنی است و و این خدمات هیچ‌گاه در حافظه تاریخی مردم قدر‌شناس ایران کم رنگ نخواهد شد.

لذا برخود لازم دانستم ضایعه درگذشت این مرد بزرگ و فرهیخته را به مقام معظم رهبری، مراجع عظام، حوزه های علمیه ،همه مسئولان و مدیران نظام ،بیت مکرم ایشان  و احزاب و تشکل های سیاسی تسلیت  عرض نمایم.

رسول جریده معاون سیاسی حزب اسلامی ایران زمین

———————————————————————————————————————-

index

مدیرکل آموزش‌وپرورش کهگیلویه و بویراحمد با تسلیت ارتحال حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به جامعه فرهنگی و دانش‌آموزی نوشت بدون شک ملت بزرگ ایران اسلامی حضور خالصانه و مؤثر آن بزرگ‌مرد انقلاب که با شجاعت در فرازوفرودهای تاریخ انقلاب ماندگار شد را هرگز از یاد نخواهند برد.

«حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نمادی از پایداری؛ مقاومت و چهره‌ای کم‌نظیر در تاریخ معاصر ایران مشکل گیری انقلاب و تحولات پس از پیروزی انقلاب اسلامی بود که فقدانش بسی سخت و جانکاه است.»

 

———————————————————————–

داریوش جهانشاهی – فعال سیاسی و مدرس دانشگاه

خبردرگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند، ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست خداوند قرین رحمتش فرماید.
داریوش جهانشاهی

——————————————————————————————

سیدعلی لدنی نژاد عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد

انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال جانسوز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام، انقلاب،رهبری و مردم را تسلیت عرض می نماییم.
اندوه جانکاه فقدان آن سیاستمدار مبارز و مردمی در دلهای همه ما ایرانیان باقی خواهد ماند و تاریخ ایران اسلامی, هرگز آن بزرگمرد را از یاد نخواهد برد.
برای آن فقیه سفر کرده رحمت واسعه الهی و برای خانواده آن فقیه بزرگ و همه دوستداران ایشان,صبر و اجر الهی مسالت می نماییم

—————————————————————————————————-

پیام تسلیت رئيس دفتر نظارت و بازرسي انتخابات استان كهگيلويه و بويراحمد

انالله و انا اليه راجعون

رحلت عالم وارسته و مبارز و يار ديرين انقلاب اسلامي ، امام (ره) و رهبر معظم انقلاب مرحوم آيت الله هاشمي رفسنجاني را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامي ، حوزه هاي علميه و ملت بزرگ ايران اسلامي تسليت مي نمائيم . يقيناً ملت بزرگ ايران خدمات ارزشمند آن فقيد سعيد را در دوران مبارزه با رژيم ستم شاهي و همراهي با انقلاب و امام و دفاع مقدس و خدمات شايان را فراموش نخواهند كرد .

علو درجات آن مرحوم به حق پيوسته را از خداوند منان خواستارم

و من الله التوفيق

قدرت اله خرم روز -رئيس دفتر نظارت و بازرسي انتخابات استان كهگيلويه و بويراحمد

——————————————————————————————————-

پیام تسلیت جبهه تدبیر و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد
بسمه تعالی

«انالله و اناالیه راجعون»
آیت الله هاشمی رفسنجانی یار صدیق امام خمینی (ره) ومقام معظم رهبری پس از عمری مجاهدت در راه اسلام وانقلاب اسلامی به ملکوت اعلی پیوست.
جبهه تدبیر وتوسعه استان کهگیلویه و بویراحمد یاد وخاطره سالهای دوران مبارزه با رژیم ستمشاهی، پیروزی انقلاب اسلامی، سالهای ریاست مجلس شورای اسلامی ،جنگ تحمیلی ،دوران سازندگی و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام آن عالم وارسته و سیاستمدار آزاده را گرامی داشته ، ضایعه درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را به محضر حضرت ولی عصر(ارواحناه له الفداء)، مقام معظم رهبری ، خانواده بزرگوارهاشمی رفسنجانی، ملت همیشه در صحنه ایران ، ریاست محترم جمهوری ، یاران و دوستداران آن مرحوم مغفور تسلیت عرض نموده و برای روح آسمانی آن بزرگ مرد وارسته طلب غفران الهی وعلو درجات می نماید.یادش گرامی ،روحش با اولیاء الله محشور و راهش پر رهرو .

جبهه تدبیر و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد

—————————————————————————————————-

پیام تسلیت حزب اعتدال و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد

بسم الله الرحمن الرحيم
انا لله و انا الیه راجعون
امروز ملت بزرگ ایران و همه آزادیخواهان جهان به سوگ از دست دادن یکی از بزرگ ترین قهرمانان و مبارزان همیشه در صحنه با ظلم ، جور و استبداد نشستند.
امروز ملت بزرگ ایران امیری سرافراز در تمامی عرصه های کشور را از دست داد .
امروز ملت ایران شجاع ترین چریک دوران ستمشاهی و با هوش ترین فرمانده دوران ۸ سال دفاع مقدس را از دست داد.
امروز ملت ایران برجسته ترین مذاکره کننده بین المللی در تاریخ سیاسی این کشور را از دست داد.
امروز ملت ایران جفا دیده ترین شخصیت بزرگ خود و وفادارترین فرزند خود را از دست داد.
امروز ملت ایران سنگین ترین وزنه اعتدال خویش را از دست داد.
امروز ملت ایران عاشق ترین فرزند خود به ولایت و میهن دوست ترین فرد کشور خویش را از دست داد.
تا جایی که در خصوص میهن و فرزندانش به زیبایی چنین بیان فرمودند ” ظلم است، ظلم بزرگی است اگر به فردای این کشور فکر نکنیم ،فردا ممکن است ما نباشیم ولی فرزندانمان که هستند، آینده که هست ،ایران که هست ،ستونهای فردا را باید امروز بنا کنیم ،فردا دنیا شتابی دارد که باید آهنگ اون را از امروز شروع کنیم ”
بحق او کسی بود که ستونهای مستحکم سازندگی و توسعه را با کوهی از صبر و استقامت در این کشور بنا نمود .
آری او به آینده کشورش امیدوار بود، آنقدر امید داشت که در سال های آخر حیات سیاسی خویش ،بذر تدبیر و امید را در سرزمین پهناور ایران عزیز به امید روز های زیبا کاشت .
او بود که با تدبیر و مدیریت مدبرانه خویش کشور را بعد از یک دوران سخت و پر تلاطم به ساحل امنی هدایت نمود .
حزب اعتدال و توسعه که منبعث از نگاه عالی و متفکرانه این اندیشمند بزرگ بود ، شکل گرفت تا کشور را از نگاه های افراط و تفریط نجات دهد. حال ما فرزندان این استان که پرچم اعتدال و توسعه را در دست گرفته ایم .ضمن تسلیت به ملت بزرگ ایران ، رهبر معظم انقلاب و سران سه قوه و تمامی نیروهای لشکری و کشوری و بیت مکرم و معظم این عالم نستوه ، از خداوند متعال می خواهیم همانطورکه این عزیز ،خمینی بزرگ را در تمامی سفر های دنیوی از قم تا نجف و از نجف تا پاریس و تهران همراهی نمودند روح خدا در جهان آخرت همراه ایشان باشد تا همانند خمینی بزرگ با دلی آرام و قلبی مطمئن به سوی معبود خویش هجرت نماید .
آمین یا رب العالمين
حزب اعتدال و توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد

****************************************************************

آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام راحل و رهبری در سوم شهریور سال ۱۳۱۳ در رفسنجان چشم به جهان گشود.

آیت الله هاشمی رفسنجانی دهها سال مبارزه با رژیم شاهنشاهی، فعالیت تعیین کننده در دوران انقلاب اسلامی، عضویت در شورای انقلاب، موسس جامعه روحانیت مبارز، ریاست شورای عالی دفاع و فرماندهی کل قوا در دفاع مقدس با حکم امام ، ریاست سه دوره مجلس شورای اسلامی و چهارمین رییس جمهور اسلامی ایران در ۲ دوره پیاپی بین سال‌های ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۶ ، ریاست مجلس خبرگان رهبری بین سال های ۸۶ تا ۹۰ و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را در کارنامه درخشان خود داشته و به عنوان یکی از پرنفوذترین شخصیت‌های سیاسی جمهوری اسلامی شناخته شده است.

آیت الله هاشمی رفسنجانی امشب در سن ۸۲ سالگی بر اثر عارضه قلبی در تهران دعوت حق را لبیک گفت و به ملکوت اعلی پیوست.

پیکر این مجاهد نستوه و یارصدیق امام راحل و رهبری صبح روز سه شنبه – ۲۱ دی- طی مراسمی تشییع خواهد شد.

هیات دولت به مناسبت درگذشت ناگهانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی سه روز عزای عمومی و روز سه شنبه هفته جاری را تعطیل عمومی اعلام کرد.

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
info@faslomid.com
کانال تلگرام

ثبت نظر »

۱) فصل امید، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Designed By Nexar.ir