کسب رتبه برتر تامین اجتماعی یاسوج درطرح صیانت از حقوق شهروندی +سند

پایگاه خبری تحلیلی فصل امید (FaslOmid.com) :

در ارزیابی دبیرخانه ستاد صیانت از حقوق شهروندی ودر راستای اجرایی کردن این طرح از سوی فرمانداری شهرستان بویراحمد رتبه اول  به تامین اجتماعی شهرستان بویراحمد اختصاص یافت.

dsc_0075به گزارش فصل امید ؛ رئیس شعبه تامین اجتماعی یاسوج در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به ارزیابی دستگاه های اجرایی شهرستان گفت: تامین اجتماعی یاسوج یکی از پنج دستگاه برتر شهرستان در اجرای طرح صیانت از حقوق شهروندی است که موفق به کسب رتبه اول ازسوی فرمانداری شهرستان بویراحمد شد.
مهراب هدایت جهان آباد با بیان اینکه ارتقاء سطح آگاهی عمومی و وظایف محوله سازمانی و فرایند کاری در حوزه تامین اجتماعی ازمهمترین منشور حقوق شهروندی این شعبه است،افزود: اطلاع رسانی به موقع به ارباب رجوعان و آگاه ساختن جامعه هدف و اجرای قوانین و مقررات موجود را درطرح صیانت از حقوق شهروندی در اولویت کاری خود قرار دادیم.
هدایت با اشاره به گسترش پوشش های بیمه ای در بین اقشارآسیب پذیر جامعه اظهار داشت:فراگیر شدن پوشش های بیمه تامین اجتماعی برای گروههایی  همچون کارگران ساختمانی ،باغداران ، رانندگان و فعالان صنایع دستی و بافندگان  از مهمترین راهبردهای اجرایی این شعبه است.
این مسئول  با اشاره به اقدامات مثبت  تامین اجتماعی در این شعبه تصریح کرد: کارکنان شعبه تامین اجتماعی یاسوج توانسته ارتباط بسیار خوبی را با مردم برقرار کند که نتیجه آن بالا رفتن ضریب خدمات دهی بیشتر به اقشار مختلف جامعه بوده است.
وی به تعامل هرچه بیشتر با پیمانکاران و کارآفرینان اشاره کرد وبیان داشت:شعبه تامین اجتماعی یاسوج به منظور آشنایی هرچه بیشتر با مسئولیت های قانونی و حقوقی خود بویژه در حوزه روابط کار و کارگری و تعهدات بیمه ای که گاهی همین ناآشنایی موجب تحمیل هزینه های قانونی زیادی شده است آماده هرگونه تعامل سازنده با پیمانکاران و کارآفرینان می باشد.
رئیس شعبه تامین اجتماعی یاسوج شناسایی کارگران ساختمانی را از اولویت و برنامه های تامین اجتماعی عنوان کرد وافزود:بالا بردن ضریب پوشش تامین اجتماعی در بین فعالان جامعه به خصوص زنان خانه دارومشاغل خانگی از دیگربرنامه های اجرایی این شعبه است.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه تامین اجتماعی رعایت حقوق شهروندی را دربصورت جدی دردستور کار خود قرار داده است، لذا با رعایت این اصل می تواند به وظیفه ذاتی خود در ایجاد خدمات دهی بیشتر به اقشار مختلف جامعه به درستی عمل کند.
گفتنی است لوح سپاس مزین به امضای فرماندار بویراحمد به جهت زحمات و تلاش های رئیس تامین اجتماعی یاسوج  در راستای “طرح صیانت از حقوق شهروندی” اهدا گردید.

index

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
info@faslomid.com
کانال تلگرام

نظرات بينندگان / 2 نظر

  1. دانشجو می‌گه:

    درود بر استاد هدایت امیدوارم همواره موفق باشید

  2. کارفرما می‌گه:

    ایشان فردی خش برخورد و دلسوز برای مردم هستند . البته برخی قوانین تامین اجتماعی هم مشکل زاهستند

ثبت نظر »

۱) فصل امید، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Designed By Nexar.ir