خبر خوش استاندار کهگیلویه وبویراحمد برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره)

پایگاه خبری تحلیلی فصل امید (FaslOmid.com) :

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تأسیس شرکت زیرمجموعه هلدینگ کشاورزی کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
موسی خادمیبه گزارش فصل امید ؛سید موسی خادمی ظهر امروز در نشست با مدیران هلدینگ کشاورزی کمیته امداد امام خمینی (ره) و مدیران دستگاه‌های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد، از تشکیل شرکت زیرمجموعه هلدینگ کشاورزی کمیته امداد در استان خبر داد و اظهار داشت: با تشکیل این شرکت، مقدمات اجرایی‌شدن مصوبه راه‌اندازی ۸ مجتمع تولیدی و خدماتی در استان فراهم می‌شود.

وی با اشاره به اینکه راه‌اندازی این هشت مجتمع تولیدی و خدماتی از مصوبات سفر هیئت دولت بود، افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه‌های مختلف کشاورزی مانند گیاهان دارویی، گل، دامپروری و دامداری، شیلات وغیره پتانسیل‌های خوبی دارد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه راه‌اندازی مجتمع‌های تولیدی در این حوزه‌ها برای مددجویان کمیته امداد توجیه اقتصادی دارد، گفت: دستگاه‌های اجرایی استان برای همکاری با هلدینگ کشاورزی کمیته امداد استان آمادگی دارند.

خادمی عنوان کرد: زیرساخت‌های اولیه مانند خطوط انتقال آب، برق، قابلیت واگذاری زمین وغیره برای راه‌اندازی مجتمع‌های پیشنهاد شده در نقاط مختلف استان وجود دارد.

وی خواستار ثبت شرکت هلدینگ کشاورزی در استان و انجام مراحل واگذاری مجتمع‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن شد و بیان کرد: مقدمات اجرای کار به نحوی انجام شود که تا ۱۴ اسفندماه سالروز تأسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) عملیات میدانی مجتمع‌های تولیدی شروع شود./تسیم

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
info@faslomid.com
کانال تلگرام

ثبت نظر »

۱) فصل امید، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
کلیه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
Designed By Nexar.ir